Drzwi EI 30

Poniżej prezentujemy stolarkę przeciwogniową. W jej skład wchodzą drzwi ei30, które z powodzeniem mogą być stosowane m.in. w obiektach użyteczności publicznej, budynkach przemysłowych, halach magazynowych oraz pomieszczeniach technicznych.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wersje jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe wykonane ze stali, wyposażone w ościeżnice kątową i uszczelkę odporną na wysokie temperatury. Różne wymiary drzwi ei30, umożliwiają dopasowanie ich do danej przestrzeni. Prezentowane wersje stanowią barierę przed rozprzestrzeniającym się ogniem przez 30 minut.

Oferujemy jednolite wersje stalowe płaszczowe oraz modele wzbogacone o przeszklenia, dymoszczelność, kratki wentylacyjne i inne elementy dodatkowe, których zamontowanie możliwe jest po wcześniejszym ustaleniu z naszymi Klientami.

Proponowane przez nas rozwiązania zapewnią bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniach w przypadku rozprzestrzeniania się ognia, co potwierdza m.in. Aprobata Techniczna ITB oraz Certyfikat Zgodności CNBOP.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników