USZCZELNIENIA

Montaż okien czy drzwi to podstawowy element wykończeniowy każdego budynku, zarówno biurowego, jak i mieszkalnego. Okna narażone są na działanie wielu czynników atmosferycznych, takich jak nasłonecznienie czy wilgoć. Najważniejszą kwestią jest też prawidłowe utrzymanie ciepła w lokalu.

Przy tego typu pracach niezbędne będą uszczelnienia, które znajdą Państwo w naszym asortymencie. Zamontowanie takich akcesoriów pozwala na zmniejszenie utraty ciepła, co z kolei przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Wśród proponowanych przez nas produktów dostępne są różne wersje, np. w formie pianki czy listwy samoprzylepnej. Komponenty, z których są wykonane nasze uszczelnienia taśmowe to najczęściej pianka poliuretanowa lub trwalszy materiał, jakim jest EPDM.

Podczas montażu taśm samoprzylepnych warto zwrócić uwagę na powierzchnię okna, a także wszelkie załamania i nieregularne fragmenty. Pasek musi idealnie do tej powierzchni przylegać, a wszelkie ubytki można dodatkowo wypełnić pianką poliuretanową.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników