28 kwietnia 2022

Systemy zamocowań Interfix

Prowadzona przez nas firma od lat specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju systemy zamocowań Interfix. Jesteśmy dystrybutorem tej marki, której flagowymi produktami są systemy Big Foot oraz Interfoot. Wspomniane systemy zamocowań są niemalże niezbędne podczas wykonywania wielu prac wykończeniowych. Jakie produkty znaleźć można w naszej ofercie? Sprawdź!

Systemy zamocowań potrzebne od zaraz

Na samym początku należy zaznaczyć, czym owe systemy zamocowań Interfix są. Wspomniane Big Foot oraz Interfoot to jedne z najpopularniejszych rozwiązań, które charakteryzują się szerokim zastosowaniem i unikatową konstrukcją, która sprawdza się przy instalacji różnego rodzaju urządzeń na płaskich powierzchniach.

Wybierając poszczególne elementy systemów zamocowań, takie jak szyny montażowe, konsole, kątowniki standardowe IFX, łączniki szyn montażowych IFX czy obejmy IFX, należy wziąć pod uwagę materiał, z którego jest wykonane podłoże, a także wielkość przewidywanego obciążenia urządzenia.

Rodzaje systemów zamocowań

Jak już wspomnieliśmy, jednym z popularnych systemów zamocowań są szyny montażowe. Elementy wykonane są z wysokiej jakości blachy ocynkowanej ogniowo, a na zamówienie dostępne są one ze specjalną powłoką Magnelis. Szyny montażowe najczęściej sprawdzają się jako system bezpiecznego mocowania, który pozwala na stworzenie stabilnej i pewnej konstrukcji. Przeznaczone są one do pionowych, jak i poziomych instalacji. W naszym asortymencie szyny montażowe dostępne są w różnych wariantach wielkościowych.

Kolejnym wartym uwagi produktem, tuż obok kątowników standard IFX, łączników szyn montażowych IFX czy obejm IFX, są konsole montażowe. W ich przypadku zastosowanie również jest ogromne. Konsola montażowa stosowana jest przed wykonaniem konstrukcji, a także w miejscach, w których inne systemy zawiodły. System ten stanowi stabilne podparcie, a dodatkowo pozwala na dowolną regulację i przykręcenie bezpośrednio do podłoża. W naszym katalogu produktów znaleźć można konsole montażowe różnych długości, z przeznaczeniem do małych lub średnich obciążeń. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, który dla Państwa przygotowaliśmy. Służymy również pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiedniego systemu zamocowań.