28 kwietnia 2022

Systemy zamocowań Interfix

Wykonywanie większości prac wykończeniowych wymaga zastosowania odpowiednio dobranej technologii i systemów zamocowań. Wybór tych elementów powinien być uzależniony przede wszystkim od materiału, z którego zbudowane jest podłoże, wielkość i charakter przewidywanych obciążeń, a także wymagań bezpieczeństwa użytkownika. W naszym asortymencie znaleźć można elementy Interfix. Jakie są ich rodzaje i czym się charakteryzują? Sprawdź!

Czym zajmuje się nasza firma?

Przede wszystkim specjalizujemy się w dystrybucji systemów Interfix BIG FOOT oraz INTERFOOT, ale nie tylko. Są to najpopularniejsze systemy zamocowań, które znaleźć można w asortymencie naszego sklepu internetowego. Ich unikalne właściwości, a także konstrukcja sprawiła, że sprawdzają się przy instalacji urządzeń na płaskich dachach budynków. Jest to jedno z najbezpieczniejszych systemów wspomagania urządzeń klimatyzacyjnych czy chłodniczych. Cały zamysł systemów Interfix BIG FOOT oraz INTERFOOT zapewnia przede wszystkich swobodny dostęp dla osób specjalizujących się w naprawach czy konserwacji tego typu urządzeń.

Rodzaje systemów zamocowań

Jednym z rodzajów systemów zamocowań są szyny montażowe, które są przeznaczone do dużych obciążeń, najczęściej wykonane z blachy ocynkowanej. Z kolei konsole montażowe przeznaczone są do małych obciążeń, ścianka boczna posiada przedziałkę, a całość okryta jest powłoką ocynkowaną galwanicznie. Warto podkreślić, że konsole te występują w różnych rozmiarach, a na rynku znaleźć można również modele z podporą.

W asortymencie znaleźć można także nakrętki ślizgowe do szyn, wykonane ze stali i ocynkowane galwanicznie, które usprawniają szybki montaż prętów gwintowanych lub różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych do szyn montażowych. Występują w wersji podstawowej, a także ze skrzydłami czy z podkładką kwadratową.

Warto wspomnieć także o śrubach młotkowych do szyn, śrubach szynowych, podkładkach montażowych, stopach i płytach montażowych, kątownikach czy łącznikach. Te i inne elementy charakteryzują się indywidualnych właściwościami, dlatego warto się z nimi zapoznać, by znaleźć odpowiednie produkty dla siebie.